Rezervační formulář a ceník služeb

 

PRO REZERVACI na Noc na skále, či jiné dárkové poukazy, nejlépe rovnou napište email, kdy by se Vám to hodilo, a napíšeme z5 na oplátku.

Rezervacím se věnujeme večer po osmé do sedmé ranní, pak jsme v aréně a reagujeme omezeně jenom na telefon.Platí hlavně v ledolezecké sezoně.
Děkujeme za pochopení. Jen ZIMA/LEDY pro kalendář systému RESERVANTO - přes léto je neviditelný. Kdo nemá možnost platit kartou, vybere Dárkové poukazy Adrop - zaplatí pak na místě. Bacha na místě, zas nejde platit kartou.

Rezervace je platná jen 30min, po zaplacení furt. Storno bez sankce je možné 24h před začátkem rezervace, pak už nic zpět nedostanete. Zaklikávejte prosím počet osob. V poznámce, že Vás přijede 5, je vážně problém, když je kapacita na třeba na 12 lidí a ono pak přijede o 4 více/dvě linie prostě jen tak nevymyslíme. Dárkové poukazy ADROP či Slevomat - dopište nám prosím do POZNAMKA číslo vaše poukazu.

Potvrzení o rezervaci po telefonu nebo emailem. 

Pro Váš klid a klidné spaní se prosím informujte o stavu rezervací v kalendáři.

Kapacita je 5-8 lezeckých dvojic V JEDEN ČAS.
Neradi bychom Vám říkali, že je plno ...
Podívejte se prosím, zda je ve vašem termínu volno.
Informace o rezervacích na 775 666 816  nebo 608638329

Aktuální informace o probíhajících aktivitách, nejlépe dosledujete na https://www.facebook.com/horolezeckaarena?ref=hl.


Děkujeme, že Vám stojíme za jeden klik navíc. V aréně se věnujeme Vám, co právě lezete. Telefon furt u ucha není zrovna bezpečná a příjemná záležitost. Děkujeme, že šetříte náš čas a nevoláte zbytečně...


Otevřeno Po-Ne 8:00 - 20:00  

Otevírací doba je tedy upravována, dle počasí. Sledujte prosím tedy náš FB profil. 

Den je rozdělen na čtyři tříhodinové BLOKY.
Při plné obsazenosti budeme striktně dodržovat časy, jinak jsme rádi, že u nás jste a užíváte si stejně jako my.

S sebou: - sportovní oblečení dle aktuálního počasí - klidně starší, může se potrhat - boty, cokoli s tvrdou podrážkou(pohorky do hor/GTX/Vht, skliapové boty či lyžaské přeskáče. V omezeném počtu jsme schopní za 100-200Kč půjčit skeletové boty vhodné pro ledolezení